Zaczynamy i głosujemy – Stypendium z Wyboru

Po burzliwych przejściach startujemy z naszą nową stroną. Zaczynamy mocnym uderzeniem! Po naszej ubiegłorocznej wyprawie do Gruzji, wiadome było że będziemy chcieli tam wrócić jak najszybciej. Właśnie nadarza się ku temu okazja, startujemy bowiem w programie „Stypendium z Wyboru”, który pomaga studentom oraz świeżo upieczonym absolwentom w rozwoju kariery zawodowej.

W ramach projektu zamierzamy stworzyć pierwszy praktyczny przewodnik po parkach narodowych Gruzji. Aby uzyskać stypendium potrzebujemy jednak jak największej ilości głosów. Waszych głosów:)

Jak głosować?

Przede wszystkim głosować można TUTAJ

Jedyna rzecz jaką należy zrobić to wejść w podany wyżej link i kliknąć na zielony przycisk „oddaj głos„. Następnie pojawi się okienko gdzie należy zalogować się poprzez swoje konto facebook (nie ingeruje to w żaden sposób w twoje konto). Na końcu pojawi się jeszcze pytanie czy aplikacja może w twoim imieniu opublikować post o głosowaniu, jeśli sobie tego nie życzysz wystarczy kliknąć na „pomiń”

wodospad w lagodeskim PN 224x300 Zaczynamy i głosujemy   Stypendium z Wyboru

Wodospad w Lagodeskim parku narodowym

Wszystko to zajmuje najwyżej 5 sekund. Tak niewiele, a pomoże nam to w spełnieniu marzenia. Liczymy na wasze głosy. Głosowanie trwa do 23 czerwca.

Czym właściwie jest nasz projekt?

W ramach projektu zamierzamy stworzyć pierwszy praktyczny przewodnik po parkach narodowych Gruzji. Nie tylko pierwszy polski, ale pierwszy w ogóle i nie tylko po polsku, ale w minimum trzech językach. Dlaczego akurat parki narodowe? Mianowicie są to najpiękniejsze rejony kraju, w dużej mierze niezmienione ludzką ręką. Niestety wiele osób poznaje tylko ich skrawki lub całkowicie je omija ze wzeględu na brak źródeł, map czy właśnie przewodników. I właśnie tutaj pojawiamy się my i nasz pomysł. Pojedziemy do Gruzji, odwiedzimy wszystkie praki, przejdziemy każdy szlak, zajrzymy do każdej dziury, aby nasz przewodnik był jak najdokładniejszy i służył pomocą rzeszą turystów odwiedzających ten piękny zakaukaski kraj.

Na dzień dzisiejszy planujemy wydać przewodnik w 3 językach: polskim, angielskim oraz gruzińskim. Nieco później może także w rosyjskim. Gruzińskiego JESZCZE nie znamy, współpracujemy jednak z rządową agencją do spraw obszarów chronionych w Gruzji, która wg wstępnych ustaleń zajmie się tłumaczeniem przewodnika. W ramach projektu przygotowaliśmy również filmim promocyjny, w którym zawarliśmy niezbędne informacje – można zobaczyć go poniżej!