O Nas

 

P5055848 2 O NasNatalia Krawczak, do przyjaciół Nat.
Zapalona backpackerka, która ciągle planuje kolejne wyprawy i nie potrafi usiedzieć długo w jednym miejscu. W przeciwieństwie do Dębowego zawsze ogarnia wszystkie terminy i sprawy organizacyjne, bez czego wyżej wymieniony osobnik dawno temu by zginął.
Natalia to dobry duch tego zespołu, który nie marudzi nawet, gdy przyjdzie jej spać na przystanku autobusowym pełnym karaluchów, podczas potężnej burzy.

Miłośniczka zwierząt wszelakich, rozczula się nad każdym napotkanym psem. Jeśli spotka w mieszkaniu pająka, urządza obławę i wynosi go na zewnątrz.  Jej największym marzeniem jest posiadanie domku w górach nad potokiem, gdzie mogłaby hodować kozy, wydry, konie, owce, osły oraz sadzić marchewkę i porzeczki.
Jej mózg rejestruje różne dziwne słówka w języku angielskim ( bo przecież nigdy nie wiadomo, kiedy przyda się „snopowiązałka”, „klucz nastawny” albo „dziobak”)
Uwielbia gry logiczne, łamigłówki i Wormsy.
W wolnych chwilach eksperymentuje z powodzeniem w kuchni. Cukiernik freelancer, spec od ciach i muffinek, a jej ciastu marchewkowemu nikt się jeszcze nie oparł. Z pozornie pustej lodówki, da radę coś jeszcze wykrzesać i przygotować smaczne danie.

Uwielbia spełniać marzenia, nie lubi pomidorów ze śmietaną.
                                 

 

Krzysztof DęboP8118979 300x224 O Naswski, na co dzień Dębowy.
W latach szkolnych wolny czas spędzał siedząc z przyjaciółmi przy pobliskich torach, planując, że pewnego dnia po prostu pogna na pace jednego z przejeżdżających pociągów jak najdalej się da. Po latach postanawia przekuć dawne i obecne marzenia w rzeczywistość, głęboko wierząc, że bariery są tylko w głowie.

Uwielbia podróże, zwłaszcza te z plecakiem i namiotem. Mistrz wyszukiwania miejscówek do spania „na dziko” w lokalizacjach, w których wydawałoby się, że nie da rady. W czasie wyprawy w kulinariach nie wybrzydza, jednak nie próbujcie częstować go barszczem. Według niego pakowanie na każdy wyjazd da się załatwić w kilka minut, co jak się można domyśleć, skutkuje zapomnieniem ważnych akcesoriów (gdyby nie czujność Nat, podczas każdej wyprawy trzeba by kombinować, jak dokompletować zapomniane rzeczy)

Bezgranicznie zakochany w przygnębiającej muzyce i dobrym reportażu. Ma słabość do żelek, zupy gulaszowej i gruzińskich napitków. Darzy nieprzejednaną sympatią kozy, razem z Natalią chciałby współuczestniczyć w ich hodowli w drewnianym domku w górach.

Mistrz ciętej riposty, przyszły wynalazca tłumika do domowych sprzętów warcząco-brzęczących, których dźwięku nienawidzi. Swoim brakiem zdecydowania potrafi doprowadzić do szału. Przed nabyciem, parametry każdego akcesorium turystycznego są pieczołowicie sprawdzane, porównywane, testowane, a przedmiot zlustrowany, obmacany, przetrząśnięty i zwąchany.

Leave a Reply

*