O Blogu

Ta strona to nasze małe podwórko w niekończącym się  internetowym świecie.  Pomysł kiełkował nam w głowach już od dłuższego czasu, aby wyrosnąć w momencie przełomowych zmian. Czas studiów, kiedy to jedynym zmartwieniem była odległość do najbliższego monopolowego, dobiega końca.  Na blogu opisywać będziemy nasz surwiwal w „dorosłym” świecie, będzie więc trochę marudzenia, chwil zwątpienia i wybuchów radości – jak to w życiu.

Podróże

Dużą część tej strony poświecimy podróżom, czyli temu co kochamy robić najbardziej. Będzie więc o tych dalekich i bliskich, na bogato i za grosze, a wszystko z niezatąpionym plecakiem na backpackerską modłę. Bywa że, już w trakcie jednej podróży knujemy gdzie pojedziemy następnym razem. Na blogu będziemy opisywać kolejne etapy przygotowań do naszej wielkiej, wieńczącej okres studiów wyprawy, oraz przybliżać to czego już dokonaliśmy.

Lista marzeń i celów – czyli wszystko to, czego chcemy dokonać przed śmiercią

Wiele osób pewnie kojarzy film „The bucket list” z Jackiem Nicholsonem i Morganem Freemanem. Bohaterowie – dwaj śmiertelnie chorzy starsi panowie, postanawiają przed śmiercią dokonać tego na co zabrakło im odwagi w młodości. My nie zamierzamy czekać tak długo! Podczas naszych podróży poczuliśmy smak spełnionych marzeń… chcemy więcej, to uzależnia!

Lajfstajl – czyli misz-masz

Czyli właściwie wszystko. Jak uniknąć zakalca? Gdzie zimują raki? Czy pierwsze było jajko czy kura? Tego wszystkiego oraz wielu innych rzeczy dowiesz się czytając nasz blog. Być może uda nam się odkryć sens życia lub nieplączące się słuchawki – nie omieszkamy o tym poinformować.

Inspiracje

Wszystko to co nas napędza i daje kopa by zacząć działać. Są to filmy, muzyka, książki oraz chyba najczęściej życiorysy osób na których się wzorujemy. Inspiracje są wszędzie, trzeba tylko wnikliwie obserwować otaczającą nas rzeczywistość.

logo z przesuniętym napisem 300x162 O Blogu

Leave a Reply

*